3D Yazıcı ile Basılan Destek Bileklikleri

0
0
0
0
0
MHOX ve CRP Group şirketlerinin tasarlamış olduğu destek bilekleri, bir çok eklem ağrılarında kullanılan bez destek bileklerine göre daha verimli.
Eğer el bilekleriniz, eklemleriniz ya da ayak bilekleriniz ağrıyorsa ve destek bileklikleri kullanıyorsanız, bir sonraki bilekliğiniz 3D baskılı olabilir.

MHOX ve CRP Group adındaki iki şirketin yapmış olduğu çalışma, bir çok eklem ağrısına birebir gelen destek aparatlarına farklı bir bakış açısı getirmiş.

Kolunuzun ya da ağrıyan herhangi bir ekleminizin 3D tarayıcıda taratarak oluşturulan taslağın 3D yazıcı ile basılmasıyla ortaya çıkan bu ürünler, eklemleri sıkıca kavrayarak destek sağlıyor. Kişisel olarak tasarlanan bu objeler, haliyle kullanan kişiye tam uyuyor. Ayrıca delikli dokusuyla birlikte kullandığınız bölgenin hava almasına yardımcı oluyor.

Tasarım açısından da bez desteklerden daha şık ve daha dayanıklı. Ayrıca bu destek objelerinin kullanıldığı madde suya dayanıklı bir yapıda olduğu için herhangi bir deformasyona uğramıyor.Kaynak: Mashable
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0