Havaya 3 Boyutlu Şekil Verebilen Kalem: ​3Doodler 2.0

0
0
0
0
0
2013 yılında dünya çapında büyük yankı uyandıran 3Doodler, yeni modeli ile sahalara geri dönüyor. WobbleWorks tarafından geliştirilip iki yıl önce hayatımıza giren ''3Doodler'', üç boyutlu yazıcıları farklı bir hale getirerek herkesi dumura uğratmıştı. Bu da yetmezmiş gibi WobbleWorks şimdide sınırları zorlayacak bir kalem daha geliştirdi.
2013 yılında dünya çapında büyük yankı uyandıran 3Doodler, yeni modeli ile sahalara geri dönüyor. WobbleWorks tarafından geliştirilip iki yıl önce hayatımıza giren ''3Doodler'', üç boyutlu yazıcıları farklı bir hale getirerek herkesi dumura uğratmıştı. Bu da yetmezmiş gibi WobbleWorks şimdide sınırları zorlayacak bir kalem daha geliştirdi.

Havaya 3 boyutlu objeler çizmenize yarayan kalemin yeni modeli, eskisine göre oldukça hafif. Dikkat çeken diğer özellikleri ise, eski modele göre daha küçük, daha sessiz 
ve daha az enerji harcıyor olması.

3Doodler 2.0'ın aluminyum kaplama yeni kasası ve çift tıklama özelliğine sahip olup,malzemenin akması için sürekli tuşa basmayı ortadan kaldırması da kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

Kickstarter kampanyası olarak boy gösterecek olan 3 Doodler 2.0'ın ilk çıkan 100 adeti 50 dolara satılacak ve cihaz bir ay içerisinde teslim edilecek. Eğer kullanıcılar ilk 100 kalem için şansını kaybederse bağış kampanyasının ilk gününde 85 dolar ödeyecek, ikinci günden sonra da fiyat 99 dolara yükselecek.Teknoloji Dünyasında büyük ses getiren 3Doodler'ın yerini abisine bırakacağı ve bağış kampanyasında gereken ilgiyi göreceği şüphesiz gibi. Kickstarter'ın ne olduğu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için şuradaki linke tıklayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0