• Anasayfa
  • Donanım
  • Alnınızın Ortasından Fotoğraf ve Video Çekebileceğiniz Cihaz: 3RDi

Alnınızın Ortasından Fotoğraf ve Video Çekebileceğiniz Cihaz: 3RDi

0
0
0
0
0
Bir Indiegogo projesi olan 3RDi’yi alnınızın ortasına yerleştirerek fotoğraf çekip video kaydedebileceksiniz.
Fotoğraf çekip video kaydetmek için geliştirilen ürünlerin sayısı giderek artıyor. Bu ürünlerden bazıları, gerçekçi görüntüler elde edilebilmesi için farklı tasarım ve kullanım şekillerine sahipler. Sanıyorum ki 3RDi, bu ürünler arasında en fazla dikkati çeken cihazlar arasındaki yerini alacak. 

Indiegogo projesi kapsamında bağış bekleyen 3RDi ile anlık olarak fotoğraf çekip video kaydederek, elde ettiğiniz görüntüleri en kısa sürede sosyal medya platformlarında paylaşabiliyorsunuz. Kafa bandı görünümünde olan cihazdaki kamera, otomatik netleme özelliğine ve yüksek çözünürlüğe sahip.

Fotoğraf çekmek için kafa bandına bir kere dokunmanızın yeterli olduğu cihazla video çekmek içinse elinizi cihazın yan tarafına sürtmeniz gerekiyor. (kullanımı gerçekten basitmiş) Şirketin kurucularından olan ve aynı zamanda CEO görevini yürüten Michael Khalil, 3RDi’yi ‘ne görüyorsan onu elde edebiliyorsun’ mottosuyla hareket ederek ürettiklerini söylüyor. 

Şirketin sözcüsü ise 3RDi’nin çok yönlü olmasının büyük bir avantaj olduğunu belirterek, örneğin basketbol oynadığınız sırada oyunun daha iyi okunabileceğini söylüyor. Cihazın sağ ve sol tarafına dokunduğunuzda fotoğraflar flaşlı ya da flaşsız olacak şekilde çekilebiliyor, ayrıca kaydedilen tüm görüntüler Bluetooth ile farklı bir cihaza transfer edilebiliyor.iOS ve Android uygulamalarının bulunduğu 3RDi, henüz yeni bir proje. 250 bin dolarlık bir hedefi bulunan cihaz, haberi hazırladığımız zamana kadar yalnızca 886 dolar bağış toplayabilmiş. Belirlenen bağış hedefine ulaşıldığı taktirde en az 194 dolarlık bir bağış yapmış olursanız, 3RDi’ye 2016’nın Kasım ayında sahip olabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0