4K Ekran Çözünürlüklü Xperia Z5 Premium’dan Fotoğraf ve Video Örnekleri!

0
0
0
0
0
IFA etkinliğinde en fazla konuşulan şirketlerden olan Sony’nin duyurduğu dünyanın ilk 4K ekran çözünürlüğüne sahip telefonu Xperia Z5 Premium’a ait kamera örnekleri çıktı.
Sony’nin 2 Eylül’de duyurduğu 4K ekran çözünürlüklü akıllı telefonu Xperia Z5 Premium, mükemmele yakın kamerası ve ekran çözünürlüğüyle rakiplerine göre belki de en iyisi olmuş durumda. Exmor RS sensörlü ve 0.03 saniye gibi mükemmel bir zaman içerisinde yapabildiği netleme özelliği, cihazın gerçekten de özel olmasını sağlıyor. Cihazın merakla kamera ve ekran konusunda nasıl bir performans sergileyeceğini beklerken tanıtıldığı gün içerisinde bazı örnekler geldi. 

Bildiğiniz gibi cihazda HDR özelliği de yer alıyor. Paylaşılan örnek görsellerde de HDR modunun açık ve kapalı olduğu versiyonları bir arada paylaşılmış. Fotoğraflarla birlikte 4K video kaydına ait bir örnek video da bulunuyor. Bunun dışında herhangi bir kıyaslamanın olmadığı tek fotoğraflara da yer verilmiş.

Aşağıda önce fotoğrafları, sonrasında da videoyu inceledikten sonra yorumlarınızı bırakmayı unutmayın. (HDR’nin aktif olduğu fotoğraflarda renk ve keskinlik, diğer fotoğraflara göre biraz daha belirgin durmuş)HDR = Aktif (orijinal boyutu için tıklayın)Normal (orijinal boyutu için tıklayın)HDR = Aktif (orijinal boyutu için tıklayın)Normal (orijinal boyutu için tıklayın)(orijinal boyutu için tıklayın)(orijinal boyutu için tıklayın)
 


(4K video kaydı örneği)

Bonus:
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0