7.200 Dolarlık Ethernet Kablosu!

2
2
1
0
0
​Standart bir ethernet kablosunun çoğu elektrikçilerde dahi uygun fiyatlarda satıldığını biliyoruz. Fakat AudioVisual’in ürettiği ethernet kablosu, ortalama satış fiyatının sınırlarını fazlasıyla zorluyor.
Standart bir ethernet kablosunun çoğu elektrikçilerde dahi uygun fiyatlarda satıldığını biliyoruz. Fakat AudioVisual’in ürettiği ethernet kablosu, ortalama satış fiyatının sınırlarını fazlasıyla zorluyor.

7.200 dolarlık bu ethernet kablosunun tabii ki diğer rakiplerine göre büyük bir artısının olması gerekiyor. Kabloyu bu kadar özel kılan etken ise tamamen gümüşten oluşması. Bu sayede kablonun iletkenliği çok yüksek seviyelere çıkmış oluyor. Elektromanyetik sinyallerden etkilenmemesi için ekranlamanın uygulandığı kablo, tüm dış etkenlerden korunuyor. Yüksek hızlı internet bağlantısı sunan kablo sayesinde 100 Gigabit’e kadar internet bağlantısı sağlanabiliyor.8 metrelik versiyonunun 7.200 dolar olduğu ethernet kablosunun bir de 12 metrelik 10.000 dolar versiyonu bulunuyor. Şimdilik satışa sunulmayan bu ethernet kablosunun maalesef Türkiye’ye gönderimi yapılmıyor. 
2
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
1
0
0