ABD Başkanı Obama Artık Facebook'ta!

0
0
0
0
0
Sosyal medyayı aktif kullanan politikacıların başında gelen ABD Başkanı Obama, artık Facebook'ta.
Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama, yaklaşık 6 ay kadar önce dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden biri olan Twitter'a katılmış, o günden sonra da hesabını gayet aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştı.

Şimdi ise Başkan Obama, bir başka sosyal medya devinde boy gösterecek. Obama, -biraz gecikmeli de olsa- altı ay önce Twitter hesabı açmasının ardından şimdi de Facebook'ta boy gösterecek.
 

Hello, Facebook! I finally got my very own page. I hope you’ll think of this as a place where we can have real...

Posted by President Obama on 9 Kasım 2015 Pazartesi

Facebook hesabı açmasının ardından Beyaz Saray'ın bahçesinde çektiği bir video ile kullanıcılara bir nevi ''merhaba'' diyen Obama, anlaşılan Facebook hesabını da Twitter'da yaptığı gibi aktif bir şekilde kullanacak. Obama'nın sosyal medya konusunda en fazla öne çıkan şeylerinden biri de, herhangi bir sosyal medya düzenleyici kişi olmadan, işin içine bizzat kendisinin dahil oluşu.Facebook'ta paylaştığı video da bunun en güzel örneği. Önümüzdeki zamanlarda Obama'dan pek çok farklı içerik paylaşımları bekliyoruz. Özellikle de Amerika'da yaklaşmakta olan seçimlerin ardından görevine veda edecek olan Obama, Twitter'da olduğu gibi Facebook'ta da popüler isimlerden biri haline gelebilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0