• Anasayfa
  • Donanım
  • Acer'dan Oyunculara Özel 64 GB RAM’e Sahip Bilgisayar: Predator G6-710

Acer'dan Oyunculara Özel 64 GB RAM’e Sahip Bilgisayar: Predator G6-710

0
0
0
0
0
Webtekno ekibinin de yer aldığı Gamescom etkinliğinde Acer, oyuncuların aklını başından alacak Predator G6-710 adındaki yeni bilgisayarını duyurdu.
Almanya’nın Köln kentinde devam Gamescom etkinliğinde Predator G6-710 adındaki yeni oyunculara özel bilgisayarını tanıtan Acer, günün en dikkat çekici duyurularından birini gerçekleştirdi. 6. nesil Intel Core i7-6700K işlemcinin yer aldığı bilgisayarda, 64 GB’a kadar RAM seçenekleri ve Nvidia’nın G-Sync teknolojili 4GB VRAM grafik işlemcisi bulunuyor.

PC’yle birlikte SteelSeries Apex RAW klavye ve SteelSeries Sensei Raw oyuncu mouse’u da kutunun içerisinde yer alıyor. Yanına sağlam bir tane de monitör ayarlayabilirseniz, zannediyorum ki torunlarınız dahi bilgisayarı kullanabilir. Kolay değiştirilebilir sürücü bölmeleri sayesinde bilgisayar, 12 TB veri depolama alanına sahip olabiliyor. Tasarım olarak da dikkatleri haddinden fazla çeken, buram buram ‘beni öyle diğer PC’lerle karıştırmayın’ diyen Acer Predator G6-710’ın fiyatıyla ilgili şu an için bir açıklama yapılmadı. Satış tarihinin ise Eylül ayı olduğu belirtiliyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0