• Anasayfa
  • Donanım
  • Sevdiğiniz Tarza Göre Şarkı Bulup Dinleten Kulaklık: Aivvy Q

Sevdiğiniz Tarza Göre Şarkı Bulup Dinleten Kulaklık: Aivvy Q

1
0
0
0
0
​YouTube’da sevdiğiniz bir şarkıyı dinlerken yan tarafta o tarza uygun farklı şarkıları görürsünüz. Aivvy Q adındaki kulaklık tam da YouTube’un bu özelliğini kullanıcılarına sunuyor.
YouTube’da sevdiğiniz bir şarkıyı dinlerken yan tarafta o tarza uygun farklı şarkıları görürsünüz. Aivvy Q adındaki kulaklık tam da YouTube’un bu özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

Ürünün özelliği bununla da sınırlı değil. Örneğin akıllı telefonla eşleşmeye gerek duymuyor, sadece kulaklığı takın ve müzik dinlemeye başlayın. Ürünün yan tarafında şarkılar arasında geçiş yapabilmeniz için bir düğme bulunuyor, ayrıca geri ya da ileri sarabiliyorsunuz. 

Kullanıcının dinlediği, hatta çalan şarkıyı geçerek dinlemediği şarkılar kulaklık tarafından öğreniliyor ve sevebileceği şarkıları dinletiyor. Wi-Fi ile bağlı olduğu müddetçe müzik listesini güncelleyen Aivvy Q, listelediği şarkıları da ön belleğinde topluyor.Normalde akıllı telefona gerek duymadan çalışan Aivvy Q’yu isterseniz indirilecek olan bir uygulama sayesinde telefonunuzdan da yönetebilecek, kulaklıkta yaptığınız hemen hemen tüm işlemleri akıllı telefondan yapabileceksiniz.

40 saatlik kullanım süresi ve yüksek ses kalitesi bulunan Aivvy Q, sınırlı sayıda 249 dolar satın alınabilecek. Daha sonra ürünün fiyatı 299 dolara çıkacak. Ekim ayından itibaren satışa sunulacak olan Aivvy Q ile online müzik servisinden 1 yıl boyunca ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

Bir Kickstarter projesi olan Aivvy Q’nun sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0