Akıllı Kulaklıklarda Dünyada İlk: Reflect Response

0
0
0
0
0
​Bizim de gözümüzün kulağımızın Dünya Mobil Kongresi’nde olduğu bu günlerde JBL’den ilgi çekici bir duyuru geldi. Firma, el hareketleriyle kontrol edilebilen ilk akıllı kulaklığı “Reflect Response”yi tanıttı.

Bizim de gözümüzün kulağımızın Dünya Mobil Kongresi’nde olduğu bu günlerde JBL’den ilgi çekici bir duyuru geldi. Firma, el hareketleriyle kontrol edilebilen ilk akıllı kulaklığı “Reflect Response”yi tanıttı.

Kulak içi kulaklık modelindeki Reflect Response, içerisindeki hareket sensörleri sayesinde kullanıcılarının müzik değişimini, çağrı cevaplama ya da durdurma işlemlerini el hareketleriyle yapılmasına olanak sağlıyor. Bluetooth ile akıllı cihazlarla kablosuz olarak bağlantı kurarak iletişim kuran kulaklık, tam dolu bir şarj ile toplam 8 saat boyunca aktif olarak çalışabiliyor.Reflect Response, düşlük ışıklı ortamlarda çevreden gelen ışıklarla parlıyor ve bu sayede karanlık bir ortamda yürüyüş yapan kullanıcıların fark edilmesini sağlıyor.

Dört farklı renk seçeneğiyle gelen JBL Reflect Response, önümüzdeki yaz aylarından itibaren Avrupa’da 200 dolar etiket fiyatıyla satışa sunulacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0