• Anasayfa
  • Donanım
  • Aldattığı Sevgilisi, Apple Ürünlerini Su Dolu Küvete Attı!

Aldattığı Sevgilisi, Apple Ürünlerini Su Dolu Küvete Attı!

0
0
0
0
0
Aldattığı Sevgilisi, Apple Ürünlerini Su Dolu Küvete Attı!
Yıllarca harçlıklarınızı biriktirerek ya da maaşınızın büyük bir kısmını ayırarak satın aldığınız Apple ürünlerinin hepsini su dolu bir küvet içerisinde gördüğünüzü hissedin. (hissedemedi)

Japonya’da yaşayan ve Twitter’daki kullanıcı adı Foolishnessfly2 olan bir genç sevgilisini aldatınca, Apple hayranı olan bir kişinin yıllarca kaldıramayacağı bir intikama maruz kalmış.

Sevgilisini aldattığının ortaya çıkmasının ardından muhtemelen artık ‘eski’ olan kız arkadaş, Japon gencin binlerce dolar değerindeki Apple ürünlerini içerisi su dolu olan bir küvete atmış. IPS sertifikası olmayan tüm Apple ürünleri, dolayısıyla birer çöp olmuş. Gerçi yakın bir zamanda denk gelmiş olsaydı, aşağıdaki videoda da anlattığımız gibi pirinç kullanarak cihazları tekrar çalışır hale getirebilirdi. Ama o kadar çok cihaz suyun içerisine atılmış ki, artık kaç ton pirinç gerekirdi orasını tahmin edemedik.
 


Yaşadığı bu olayı Twitter adresinden paylaşan Foolishnessfly2 kullanıcı adındaki gencin attığı tweet, 5 gün içerisinde toplam 30 bin retweet ve fav almış.
 Kaynak: Mashable
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0