Aylık 17 Dolara Kiralık Bilgisayar: Amplicity PC

0
0
0
0
0
​Bilgisayarı satın alıp komple kendisine ait olmasındansa kiralayarak işini görmek isteyenler için en uygun seçenek, muhtemelen The Hive isimli bir firma tarafından üretilen Amplicity isimli bilgisayar olacaktır. 
Bilgisayarı satın alıp komple kendisine ait olmasındansa kiralayarak işini görmek isteyenler için en uygun seçenek, muhtemelen The Hive isimli bir firma tarafından üretilen Amplicity isimli bilgisayar olacaktır. Amplicity PC, üyelik sistemi sayesinde 6 aylık 99 dolar (aylık 17 dolar) karşılığında sahip olabileceğiniz Windows tabanlı, ihtiyaç duyulabilecek uygulamalar ve bulut sisteminin olduğu bir mikro-bilgisayar.

Firmanın PocketPC (yani cep bilgisayar) olarak tanımladığı Amplicity, üzerinde bulunan bileşenlerle birlikte temel Windows işlevlerinin tamamını yerine getirebiliyor. Bu bilgisayarın, Intel’in yeni NUC mini PC’lerinden daha ufak boyutta olduğunu söyleyelim. Turuncu renkteki bilgisayar, 64-bit Atom Bay Trail işlemcili, 2 GB RAM ve henüz net bir şekilde belirlenmemiş boyuta sahip. Cihazı en az 6 ay, 99 dolar karşılığında kiralayabiliyorsunuz. Eğer bu süre içerisinde bilgisayardan memnun olmazsanız, üyelik bitiminde cihazı iade edebiliyorsunuz. Üretici firma o sene içerisinde daha yüksek özellikte bir bilgisayar üretirse, onu kullanarak devam edebiliyorsunuz.

Amplicity PC, birkaç ay içerisinde Amerika’da kiralanmaya başlanacak. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0