• Anasayfa
  • Donanım
  • Apple, Apple Watch’la İlgili 3 Reklam Videosu Daha Yayımladı

Apple, Apple Watch’la İlgili 3 Reklam Videosu Daha Yayımladı

0
0
0
0
0
Apple, Apple Watch’la İlgili 3 Reklam Videosu Daha Yayımladı
Apple, tanıtılmasının üzerinden 4 ay geçmiş olmasına rağmen Apple Watch’ın özelliklerini ön plana çıkartan 3 farklı reklam videosu yayımladı.
Apple, aradan ne kadar zaman geçerse geçsin ürünlerinin özelliklerini ön plana çıkartan reklam videoları yayımlamaktan çekinmiyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta içerisinde iPhone’da bulunan uygulamalara dikkat çekmek için bir reklam videosu yayımlamışlardı. Şimdi de Apple Watch’taki seyahat, fitness ve müzik uygulamalarına dikkat çekmek için 3 farklı reklam videosu yayımlandı.

Apple Watch’taki seyahat uygulaması, işi dolayısıyla ya da herhangi sebeplerle sürekli yolculuk yapan kullanıcıların bu tarihleri unutmaması ya da karıştırmamasını sağlıyor. Ayrıca saatteki haritayı kullanarak tıpkı Google Maps’te olduğu gibi varmanız gereken yerin bulunduğu bölgeye harita yardımıyla rahatlıkla varabiliyorsunuz.
 

Fitness uygulamasıyla spor yapan kullanıcılarını unutmayan Apple Watch, yapılan sporların zamanını ve bu zaman içerisinde yakılan kalorileri detaylı bir şekilde gösteriyor.
 

Apple Music ile Shazam uygulamasının kullanılabilirliğini ön plana çıkartan Apple Watch, ayrıca StubHub! isimli uygulamaya da dikkat çekmiş.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0