• Anasayfa
  • Donanım
  • Kameraları Kıyası: Ascend P7, Galaxy S5, LG G2, iPhone 5s...

Kameraları Kıyası: Ascend P7, Galaxy S5, LG G2, iPhone 5s...

1
0
0
0
0
Son zamanlarda en çok konuşulan akıllı telefonlardan olan Ascend P7, Samsung Galaxy S5, LG G2, Apple iPhone 5s, HTC One M8, Sony Xperia Z1 ve Oppo 7A’nın kamera testi ile karşınızdayız.

Son zamanlarda en çok konuşulan akıllı telefonlardan olan Huawei Ascend P7, Samsung Galaxy S5, LG G2, Apple iPhone 5s, HTC One M8, Sony Xperia Z1 ve Oppo 7A’nın kamera testi ile karşınızdayız.
 
Son zamanlarda oldukça fazla gündemde olan akıllı telefonların kamera performansları kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmekte. Bizde bu yazımızda başlıkta bahsi geçen ve yoğun bir ilginin olduğu akıllı telefonların kamera performansını ölçeceğiz.


Öncelikle testte yer alan akıllı telefonların kamera özelliklerine kısaca bir bakalım. Tabi testlerde akıllı telefonların kamera performasnını daha iyi görebilmek için Panasonic GH2 ile de çekilmi fotoğraflara da yer verilmiş.


Oppo Find 7A


LG G2


Apple iPhone 5s


HTC One M8


Huawei Ascend P7


Samsung Galaxy S5


Sony Xperia Z1


Fotoğraf makinesi: Panasonic GH2


Aslında genel olarak bakıldığında gün ışığında tüm akıllı telefonlar son derece kaliteli görüntüler sunmakta.
 
Tabii hiçbir telefon DSLR kalitesinde fotoğraf çekemez ancak, söz konusu anı kaydetmek ve güzel bir arşiv oluşturmaksa piyasada olan çoğu telefon işinizi görür. Ama testte yer verilen telefonlar arasından en iyisi bu demek biraz hata olur. Çünkü tüm telefonların teknik özellikleri neredeyse aynı.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0