En Hastalıklı Bilgisayar Kasası Tasarımı

0
0
0
0
0
En Hastalıklı Bilgisayar Kasası Tasarımı
Sıra dışı olandaki güzelliği her halde en iyi anlayan kişiler bilgisayar oyuncularıdır. Hele ki kendi bilgisayarlarını toplamış olan oyuncular her zaman sıra dışı olmayı da aradıkları parçaların özellikleri arasına yazarlar.
En nihayetinde topladıkları bilgisayarın donanımı da bugün sıra dışı ya da üstün iken yakın gelecekte sıradanlaşacak ve yenilenmeye ihtiyaç duyacak. Bu mekanik aksamı ile açılıp kapanan bilgisayar kasası ise uzun yıllar sıra dışılığını korumayı başaracak gibi duruyor.

Asus’un oyun bilgisayarı serisinin adı olan Republic Of Gamers ürünlerinin yelpazesini genişletmek için yaptığı yeni anlaşmalardan biri olan ve InWin isimli firma tarafından üretilen bu ilginç bilgisayar kasası, serinin renklerine uygun şekilde yani kırmızı ve siyah olarak tasarlanmış; ancak onu sıra dışı yapan şey tasarımının renkleri değil.

Bir düğmeye basarak açıp parçalarını değiştirebildiğiniz InWin’in bu uzaylı kasası, tüm soğutma sisteminin ışıltısını, sıvı soğutmaların baloncularını ve muhteşem diğer tüm parçalarınızı rahatça görmenizi sağlıyor.

Komut verdiğiniz anda adeta çiçek yaprakları gibi kenara ayrılan kasa panellerinin arasından ana kartınızın üzerinde bulunduğu tabaka yükseliyor ve hafif bir açı ile adeta sizin onunla ilgilenmenizi istermişçesine geri yatıyor. Böylece dilediğiniz parçaya rahatça uzanıp  değiştirebiliyorsunuz. (dişçi koltuğu gibi) Asus’un söylediğine göre (zaten Computex var diye söylemediği kalmadı) bu hastalıklı derecede sıra dışı olan bilgisayar kasası bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasadaki yerini alacak. (şaka bi’ yana da hazır masaüstü toplama niyetim varken bunu mu beklesem?)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0