• Anasayfa
  • Donanım
  • Asus’un 10050mAh’lık Taşınabilir Şarj Cihazı, Kısa Bir Süreliğine 59 TL!

Asus’un 10050mAh’lık Taşınabilir Şarj Cihazı, Kısa Bir Süreliğine 59 TL!

3
0
0
0
0
Akıllı telefonların en büyük sorunlarından bir tanesi de bataryaların kısa ömürlü olması. Asus, E-shop'un açılmasına özel olarak 99 TL değerindeki taşınabilir şarj aleti ZenPower'ı 59 TL'ye indirdi.
Asus, akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara kadar farklı ürünlerinin online ortamda satıldığı E-shop’a özel olarak taşınabilir şarj aleti ASUS ZenPower’ın fiyatını 99 TL’den 59 TL’ye düşürdü.

10050mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı, 22 mm kalınlığında ve 215 gram ağırlığında. Boyutu kredi kartı kadar olan ASUS ZenPower, iOS ve Android dahil tüm işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışıyor. 2.4A çıkışı sayesinde akıllı telefonların adaptörleri kadar hızlı şarj edebilen ASUS ZenPower, özel PowerSafe özelliği sayesinde sıcaklık, giriş ve çıkış voltajları gibi değerleri anlık olarak kontrol edil kısa devreye karşı koruma sağlıyor.6 saatlik dolum sayesinde ortalama bir akıllı telefonu en az 3 kere şarj edebilen ASUS ZenPower, toplamda 5 bin kez tam kapasiteyle kullanılabiliyor. Güvenlik açısından oldukça dikkat çekici olan cihaz, 6 uluslararası güvenlik sertifikası ve 11 koruma katmanıyla kullanıcılarla birlikte cihazın maksimum güvenliğini sağlıyor.Alüminyum kaplama ve ergonomik tuşlara sahip olan ASUS ZenPower, altın, gri, siyah, kırmızı, sarı ve mavi renk seçenekleriyle birlikte geliyor. Ürünü satın alabileceğiniz web adresine şuradan ulaşabilirsiniz.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0