• Anasayfa
  • Donanım
  • BİM'den Star Wars'un Ardından İkinci Bomba: Batman v Superman Figürleri Geliyor!

BİM'den Star Wars'un Ardından İkinci Bomba: Batman v Superman Figürleri Geliyor!

1
1
0
0
0
Lisanslı Star Wars ürünleri satarak oldukça dikkat çeken BİM, başka bir efsane işe daha imza atıyor.
Hatırlayacaksınızdır, 18 Aralık günü yani Star Wars efsanesinin yeni filmi Force Awakens'ın vizyon tarihinden bir gün sonra BİM, bomba bir işe imza atarak lisanslı Star Wars ürünlerini satışa sunmuştu. Hatta BİM bu hamlesi ile satışlarda patlama yapmış, 18 Aralık sabahı insanlar en yakındaki BİM'lere akın ederek ellerine ne kadar ürün geçtiyse almıştı.

Şimdi ise BİM'den yine şubeleri önünde uzun kuyruklar oluşturacak ve muhtemelen bir günde stokları bitirecek efsane bir hamle daha geliyor. 25 Mart'ta vizyona girecek ve daha şimdiden fragmanları ile tüm dünyayı kasıp kavurmayı başaran Batman v Superman: Dawn of Justice filminden lisanslı Batman ve Superman figürleri BİM'e geliyor!Afişte de gördüğünüz gibi 4 Mart tarihinde raflardaki yerini alacak olan figürler 30 cm boyunca ve 17.00 TL etiket fiyatına sahip. Stoklarla sınırlı olacak figürler eminiz ilk günden tükenecektir (3 Mart gecesi uyku tulumumu alıp BİM'in önünde sıraya gireceğim).

GÜNCELLEME:

Arkadaşlar görünüşe göre internet camiası olarak sağlam bir troll yedik. Aşağıda görebileceğiniz görselde olduğu gibi eski bir broşüre böyle bir düzenleme yapan biri tarafından ortaya atılmış gibi görünüyor. İlgili görseli aşağıdan görebilir ve yukarıdaki ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0