Akıllı Telefonu Şarj Edebilen Lamba: Biolite Nanogrid

1
1
0
0
0
​Akıllı telefonların şarj sorununu hiç olmadık zamanlarda yaşayabiliyoruz. Bunu önlemek için üretilmiş birçok projeden sizlere bahsetmiştik. Yine şarj sorununu ortadan bir üründen bahsedeceğiz, cihazın adı Biolite Nanogrid.
Akıllı telefonların şarj sorununu hiç olmadık zamanlarda yaşayabiliyoruz. Bunu önlemek için üretilmiş birçok projeden sizlere bahsetmiştik. Yine şarj sorununu ortadan bir üründen bahsedeceğiz, cihazın adı Biolite Nanogrid.

Biolite Nanogrid’i istediğiniz yere koyup Li-on bataryasıyla yaklaşık 7 / 8 saat bir lamba olarak kullanabilirken, aynı zamanda USB girişi sayesinde telefonunuzu ya da tabletinizi şarj edebiliyorsunuz. Örneğin kamp yaparken gecenin ilerleyen saatlerinde hem karanlıktan korunuyorsunuz, hem de cihazınızın şarjının bitmesini engellemiş oluyorsunuz.Biolite Nanogrid’in küçük olmasına aldanmayın, 250 lümen gücüyle bulunduğunuz ortamı oldukça fazla aydınlatıyor. Fiyatı 99 dolar olan bu ürün, özellikle kamp yapmayı seven kişilerin ilgisini çekecek gibi duruyor.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0