• Anasayfa
  • Donanım
  • Bir Oyuncu, Biriktirdiği Şişe Kapakları Sayesinde Fallout 4'e Sahip Oldu

Bir Oyuncu, Biriktirdiği Şişe Kapakları Sayesinde Fallout 4'e Sahip Oldu

0
0
0
0
0
Fallout 4’ü oyunun içerisinde para birimi olarak kullanılan şişe kapaklarıyla ön sipariş etmek isteyen oyuncunun isteği yerine geldi.
GatorMacheteJr adlı kullanıcı, 7 yıl boyunca şişe kapaklarını biriktirmiş. Biriktirdiği bu kapakları Fallout evreninde para birimi olarak geçen şişe kapakları gibi kullanarak Fallout 4’ü satın almak için kullanmak isteyen GatorMacheteJr'ın isteği yerine gelmiş.

Fallout oyununun yapımcılığı üstlenen Bethesta’dan Matt Grandstag, GatorMacheteJr adlı oyuncunun gönderdiği kapakları aldığını belirten bir tweet paylaştı. Yaptığının sıra dışı bir şey olduğu için dikkat çektiğini ve işe yaradığını belirten GatorMacheteJr, Grandstaff’ın kendisine şu mesajı gönderdiğini söylüyor: "Bu zamana kadar böyle bir şeyi ilk kez benim yapmamdan dolayı oyuna Kasım ayında sahip olacağımı söyledi. Kapakları da People's Bank of Point Lookout’a yatıracakmış." (People's Bank of Point Lookout, aşağıda gördüğünüz Fallout 3’te geçen bir banka)GatorMacheteJr’ın gönderdiği kapaklarla ilgili olarak Matt Grandstag’ın attığı tweet:
 
Evet, ofisim tıpkı bira gibi kokuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0