COUGAR 200K Klavye Anti-Ghosting Özelliği İle Geliyor

0
0
0
0
0
Cougar şirketi arşivine yeni nesil klavyeleri eklemeye devam ediyor. Oyun severler için üretilen 200K modeli ile bu konudaki iddiasını kanıtlamak isteyen şirket, kullanıcıların rahatlığı için birçok fonksiyonu yeniden gözden geçirdi.
Cougar şirketi arşivine yeni nesil klavyeleri eklemeye devam ediyor. Oyun severler için üretilen 200K modeli ile bu konudaki iddiasını kanıtlamak isteyen şirket, kullanıcıların rahatlığı için birçok fonksiyonu yeniden gözden geçirdi.

Dizaynıyla da dikkat çeken klavye kasası tamamen çelikten oluşuyor. Bu sayede oyunculara büyük güven sağlayan 200K, satın alınacaklar listesinin başına yer alıyor. Alt kısmında bulunan ve kaymayı önleyen kauçuklar ise klavyenin sabit kalmasını sağlıyor. Anti-Ghosting özelliği sayesinde aynı anda birden fazla tuşa sorunsuz olarak basabiliyorsunuz. Yani oyun içinde zıplayarak koşarken aynı anda ateş edip menüden silah seçebiliyorsunuz. Bünyesinde 7 renk seçeneği bulunduran klavyede, renklerin hangi tuşlarda yer alacağına kendiniz karar verebiliyorsunuz.Yaklaşık 1,6 metre USB kablosu bulanan COUGAR 200K ilk olarak Avrupa’da piyasaya çıkacak ve 40 dolar etiket fiyatı olacak. Kaynak
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0