Counter Strike'ı Cayır Cayır Android'de Oynayın, Hem de Tamamen PC Versiyonuyla!

8
5
3
1
1
Yılların efsanesi Counter Strike'ı akıllı telefonunuzda oynamak ister miydiniz? Hem de oyunun kırpılmış bir mobil sürümünden değil, PC'de oynadığınız tam sürüm Counter Strike'tan bahsediyoruz... Gelin, CS 1.6'yı Android telefonunuza yükleme yöntemine birlikte göz atalım...

Yılların efsanesi Counter Strike’ın 1.6 sürümünü Android telefonunuzda oynamak ister miydiniz? Hem de kırpılmış ve 

Windows için geliştirilen orjinal Counter Strike'ın Android cihazlarda çalıştırılabildiğini buradaki haberimizde daha önce sizlere aktarmıştık. Şimdi de, Android üzerinde daha stabil hale gelen oyunu mobil cihazımıza nasıl yükleyebileceğimizi gösteren detaylı bir rehber hazırladık.

 CS 1.6'yı Android Cihazlara Yüklemek için Neler Gerekli?

İsterseniz videomuza geçmeden önce gerekli olan ön hazırlıklara hızlıca bir göz atalım.
 

  • CS16Client v1.0 ve Xash3D Android v0.17.1 APK'larını indirebilirsiniz,
  • Ardından Steam üzerinden ya da varsa bildiğiniz herhangi bir başka kaynaktan CS1.6’yı indirerek PC'ye kurulum yapın.
  • Şimdi geldik oyunun mobil cihaza kurulum aşamasına... ZIP'li dosyadan çıkarttığınız APK'ları Android cihazınıza kurun,
  • Ve son bir adım kaldı! Windows PC'nizde kurulu olan CS 1.6'nın "Valve" ve "Cstrike" klasörlerini, Android cihazınınızın "root" dizininde (ana dizininde) "Xash" adında bir klasör oluşturarak içerisine kopyalayın.
  • Hepsi bu kadar! İşlemleri tamamladıktan sonra yüklediğiniz APK'lar ile Android cihazınız üzerinden oyunu çalıştırabilirsiniz.


 CS 1.6 Kurulum Videosu

Yukarıdaki anlatım sizi kesmediyse, gelin Kudret'in Android telefonuna nasıl Counter Strike kurduğuna göz atalım ve Efe ile kapışmalarını izleyelim :)
 

 

 Counter Strike Uygulamasını İndir
 

8
5
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
8
5
3
1
1