• Anasayfa
  • Donanım
  • Kulaklığında Bile Kaliteli Ses İsteyenler İçin Cep Boy Amfi: AlgoRhythm Trio

Kulaklığında Bile Kaliteli Ses İsteyenler İçin Cep Boy Amfi: AlgoRhythm Trio

0
0
0
0
0
Cypher Labs adlı firma tarafından üretilen ve cebinize sığacak ölçülerdeki AlgoRhythm Trio, size mükemmel bir ses deneyimi vaad eden bir amfi olarak dikkat çekiyor.
Artık günümüzde toplu taşıma ve sehayatlerde zaman geçirebilmek, şehrin hangamesinde bir nebze de olsa rahatlamak için kulaklık taşır, telefonumuzdan ya da müzik çalarımızdan yolda geçen süre boyunca sevdiğimiz müzikleri dinleriz.

Ayrıca her yerde müziği hayatının merkezine alan birçok insan da bulunmakta. Bu tarz kişiler her yerde en kaliteli şekilde bu tutkusunu yaşamak isterler. Bu sebeple de bizim için "Çok pahalı" diyebileceğimiz fiyatlara müzik çalar ve kulaklık alırlar. İşte özellikle bu kafadaki arkadaşlarımız için oldukça hoşlarına gidecek bir cihaz üretildi.Cypher Labs firması tarafından çıkarılan AlgoRhythm Trio adlı amfi, özellikle kulaklıklar için üretildi ve cebinize sığabilecek kadar küçük boyutuyla siz nereye giderseniz yanınızda çok rahat taşıabilecek bir büyüklüğü ile dikkat çekiyor.

244 gram ağırlığı ve siyah renkteki alüminyum gövdesi ile şık da duran bu amfide, Micro USB portu üzerinden şarj edilebiliyor ve size 8 saate kadar kesintisiz müzik keyfi sunabiliyor. Yani bir gün boyunca kulaklığınız ile dinleyeceğiniz bütün şarkılara rahatlıkla eşlik edebilecek.Bas ve tiz konularında oldukça iyi iş çıkartan AlgoRhythm Trio, Fransız yapımı Thomson 6111 vakum tüpü ve FET transistörü barındırmakta. Yani size o boyutlarda verilebilecek en iyi ses kalitesi verilmeyi amaçlanmış.

600 Dolar fiyat etiketi ile biraz tuzlu gelebilecek olan AlgoRhythm Trio, haberimizin başında bahsettiğimiz müzikseverler tarafından yine de tercih edilecektir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0