• Anasayfa
  • Donanım
  • Daredevil'ın İkinci Sezonundan İlk Fragman! Punisher Yükseliyor!

Daredevil'ın İkinci Sezonundan İlk Fragman! Punisher Yükseliyor!

1
0
0
0
0
İlk sezonu ile çizgi roman severler kendine hayran bırakan Daredevil'ın ikinci sezonuna ait ilk fragman geldi. Punisher rüzgarı esmeye başlıyor.
Netflix'in ülkemizde de kullanıma sunulmasının ardından en çok sevindiğim şeylerden biri de Daredevil'ı izlemek için birkaç gün beklemeyecek oluşum. Netflix'in orjinal serilerinden biri olan ve Marvel'ın sinema dışında televizyon sektöründe de ne derece başarılı işler yapabileceğinin canlı kanıtı durumundaki Daredevil, ikinci sezonu ile Hell's Kitchen'ın korkusuz ''avukatı''nın hikayesine kaldığımız yerden devam etmemizi de sağlayacak.

İlk sezonda Wilson Fisk (Kingpin) ile epey bir uğraşmasnın ardından amacına ulaşan Matt Murdock'ı çok daha büyük bir tehlike beklemekte; Punisher! Marvel'ın köklü ve sağlam karakterlerinden biri olan Punisher, tıpkı çizgi romanlarında olduğu gibi dizide de Daredevil'ın karşısında olarak karşımıza çıkacak.Aslında her iki kahramanımızın da istedikleri şey aynı; kötü adamları ortadan kaldırmak. Fakat Daredevil bu işlemi kötü adamları hapse koyarak yaparken, Punisher mezara koyuyor (sen vurursun hapse ataralar, ben vururum toprak atarlar... Bağcılar çocuğu Punisher... ) Tabi Punisher her ne kadar acımasız, hatta yer yer aşırı şiddete başvuran bir karakter olsa da, özünde oldukça acıklı bir hikaye yatmakta. Son derece mutlu bir aile babası olan Frank Castle'ın karısı ve kızı mafya tarafından vahşi şekilde öldürülünce sigortaları yanıyor ve ''bütün kötüler mezara'' diye eline silahı alıyor.Daredevil'da da Punisher'ın bu hikayesini göreceğimiz fragmanda da belli edilmiş. Bu arada Punisherı'ı canlandıran Jon Bernthal ilk olarak açıklandığında kafamda bir soru işareti vardı, fakat fragmanın ardından işin altından başarı ile kalkabilecekmiş gibi geliyor. Umarım yanılmam.
 

Daredevil 18 Mart tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak. Bu arada bu fragman ''part 1'' şeklinde geçmekte. ''Part 2'' fragmanı ise 25 Şubat tarihinde gelecek. O fragmanda da muhtemelen ikinci sezonun bir diğer merak edilen ismi Elektra'yı görebiliriz. Son olarak Punisher'ın sadece Daredevil'ın ikinci sezonunda karşımıza çıkıp kayıplara karışmayacağını da belirtelim. Zira bir ay kadar önce Marvel'ın Punisher dizisi için düğmeye bastığını biliyoruz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0