• Anasayfa
  • Donanım
  • DataStar, Fansız ve 40 mm İnceliğindeki Yeni PC Modelini Türkiye'de Satışa Sundu

DataStar, Fansız ve 40 mm İnceliğindeki Yeni PC Modelini Türkiye'de Satışa Sundu

0
0
0
0
0
DataStar’ın Shuttle DS57U adıyla satışa sunduğu yeni PC modeli, fansız çalışmasının yanı sıra 40 mm gibi inanılmaz ölçüde bir inceliğe sahip.
Türkiye’deki distribütörlüğünü DataStar’ın yaptığı Shuttle, DS57U ismindeki minik boyutlu PC’sini satışa sundu. Üzerinde 1.5GHz hızında çalışan Intel Celeron 3205U işlemcisi bulunan PC, 0 ila 40 derece arasında sıcaklığın olduğu ortamlarda rahatlıkla çalışabiliyor. (cihazın ayrıca  Core i3, Core i5 ve Core i7 işlemcili versiyonları bulunuyor) 10 watt’lık enerji tüketimi sayesinde cihaz, rakiplerine oranla çok daha az enerji tüketiminde bulunuyor. HDMI desteğinin bulunduğu Full HD çözünürlüklü PC, kullanıcılarına çift ekran kullanabilme fırsatı sunuyor.

Üzerinde birçok farklı bağlantı portunun bulunduğu PC, çok amaçlı olacak şekilde kullanılabiliyor. PC üzerinde HDMI dışında Display portu, Gigabit ethernet portları, dört tane USB 3.0 port ve SD kart okuyucu desteği bulunuyor.Her yere rahatlıkla monte edilebilen DS57U, TV’lerin arkasına bağlanabiliyor. Fansız olması sebebiyle sessiz çalışan PC, dolayısıyla sessiz ortamlarda diğer insanları rahatsız etmeyecek şekilde kullanılabilme özelliğine de sahip oluyor. 802.11b/g/n WiFi bağlantı desteğinin bulunduğu ve çift SODIMM girişi sayesinde RAM’i 16 GB’a kadar genişletilebilen DS57U, Avrupa’da 217 dolar (ortalama 580 TL) ile satışa sunulmuş durumda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0