Dell 43 İnçlik Muhteşem 4K Monitörünü Tanıttı

0
0
0
0
0
Dell, birçok televizyondan bile kaliteli görüntü sunan dev boyuttaki 4K ekran çözünürlüğüne sahip yeni monitörünü tanıttı.
Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Dell, profesyonel kullanıcılara yönelik yeni monitörü P4317Q'yu duyurdu. Devasa boyuttaki monitör iş dünyasında geniş monitöre ihtiyaç duyan kişilerin oldukça ilgisini çekecek gibi görünüyor. (Monitör şaka maka bizim evdeki televizyondan daha büyük.)

43 inç ekran boyutuna sahip olan 4K çözünürlüklü monitör geniş bir ekran boyutuna sahip olmasına rağmen yüksek çözünürülüklü ekranı ve kullanılan ekran paneli sayesinde yakından bakıldığında görüntünün pikselleşmesini engelliyor ve kaliteli bir görüntü sunuyor. Özellikle finans alanında hizmet veren şirketler için tüm istatistikleri tek bir monitörle rahatlıkla görüntüleme imkânı sunacak olan monitörün en büyük özelliği ise dört farklı kaynaktan görüntü aktarabilmesi.60Hz yenilenme hızına ve 8ms tepkime süresine sahip olan Dell P4317Q'nun 1000:1 kontrast oranı bulunuyor. Birçoğunuzun monitörün büyük boyutu ve yüksek çözünürlüklü olduğunu öğrenince "Oha bunda ne oyun oynanır!" dediğini düşünüyorum ancak monitör aslında teknik özelliklerine baktığımızda oyuncu ekipmanlarına kıyasla oyun oynarken çok da iyi performans verecek gibi görünmüyor. Zaten monitörün oyuncular için değil profesyonel iş kullanıcıları için tasarlandığını söyleyelim.

Tabi bu kadar yüksek özellikler sunan monitörün fiyatı da epey yüksek. Dell'in yeni monitörü P4317Q 1349$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0