Dell'den 70 İnç Boyutunda Dev Dokunmatik Ekran!

0
0
0
0
0
Son dönemlerde ülkemizde de artan akıllı tahtalara mükemmel bir alternatif Dell'den geliyor.
Bundan yıllar önce özellikle okullarda kullanılan kara tahtalar ardından yerini yeşik tahtalara bırakmış, en son da birçok iş yerinde ve dershanelerde gördüğümüz beyaz tahtalar türemişti.

Şimdi ise devir teknoloji devri olunca Akıllı Tahta dönemleri başlamış ve iş yerleri ise dokunmatik ekranlı çözümler kullanmaya yöneldi. Şimdi ise Dell bu noktada sahne alacak 70 inç boyutundaki dev dokunmatik ekranı ile hem okullarda hem de iş yerlerinde iddialı olmayı hedefliyor.Microsoft tarafıandan Windows 10 ile geçtiğimiz sene tanıtılan Microsoft Surface Hub'a benzerbir olayı olan C7017T model adına sahip ekranda 1080p bir çözünürlük bulunuyor. 10 parmak desteği sunan Dell C7017T'de aynı zamanda iki ayrı dokunmatik kalem desteği veriyor. Böylece bir ofiste ortak çalışma bu ekran tarafından sergilenebiliyor. 5.000 Dolar gibi de yüksek fiyatı olan ekranın fiyatından da anlaşılabileceği gibi öyle evealayım okula getirelim gibi bir durumu pek söz konusu olacak gibi görünmüyor.

1 VGA, 2 HDMI 1.4, 1 MHL destekli HDMI, 1 Display Port 1.2 ile aynı zamanda ses giriş ve çıkışı da bulunan cihazda ayrıca 1 adet USB 2.0 ve 4 adet USB 3.0 portu mevcut. Büyük firmalar tarafından ilgi görebilme ihtimali oldukça yüksek olan Dell C7017T'de ekranın yanı sıra bir kumanda ve 2 adet stylus kalem veriliyormuş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0