Dell’den Tank Gibi Güçlü Tablet: Latitude 12 Rugged

0
0
0
0
0
Dell, bir tabletin başına gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olan yeni tableti Latitude 12 Rugged Tablet’i duyurdu.
Tablet daha çok dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor gibi görünse de, sistem özellikleriyle de oldukça dikkat çekici. Öncelikle ne kadar dayanıklı olduğundan bahsedelim.

Tablet suya, toza, çamura, kuma ve ağır hava şartlarına karşı direnç gösterirken aynı zamanda düşmeye karşı da oldukça dayanıklı. Askeri şartlarda da kullanıma uygun olan tablet, pilinin uzun süre dayanmasıyla da kullanıcıları üzmüyor. Latitude 12 Rugged tam olarak şarj edildiğinde 12 saatlik bir kullanım imkanı sağlıyor.

Diğer sistem özelliklerine bakacak olursak, 1366 x 768 piksel çözünürlüğünde ve 11.6 inçlik ekrana sahip. 8 GB’a kadar alternatifleri bulunan RAM ve 512 GB’a kadar çıkan SSD’ye sahip olan tablette Intel Core M Broadwell işlemci mevcut. 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS ve NFC gibi bağlantı desteklerine sahip olan tablette ayrıca USB 3.9, micro-HDMI ve microSD kart destekleri bulunuyor.Latitude 12 Rugger Tablet’in hangi tarihte ve hangi fiyatlarla satışa sunulacağı şimdilik belli değil.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0