Dell yeni Vostro 3000 Serisi Modellerini Tanıttı

0
0
0
0
0
Dell, Yeni 14 ve 15 inç ekranlı Vostro dizüstü modellerini tanıttı. Dell'in bu yeni modelleri genel olarak küçük işletmeler ve  çalışan profesyoneller için uygun özellikler sunuyor.
Bilgisayar konusunda iddialı olan Dell, bu sefer de yenilenmiş 14 ve 15 inç boyutlarındaki Vostro 3000 serisi dizüstü bilgisayarlarını tanıttı.

Yeni Vostro serisinde donanım özelliklerinin yanı sıra arabirim ve tasarımdaki yeniliklerde dikkat çekiyor. Şık modelleriyle çok tercih edilecek gibi duran yeni Dell modellerini etrafımızda çok sık görecek gibiyiz. İddalı renk seçenekleri çalışan şık bayanlarında dikkatini çekecek cinsten.

Özellikle ofis dışında çalışma fırsatı olanlar için uzun pil ömrüyle büyük kolaylık sağlayan bu modeller ne kadar çalışanlar için üretilmiş gibi dursa da öğrenciler için de oldukça kullanışlı olacaktır.
Dell'in resmi açıklamasına göre 9 saate kadar şarj dayanıklılığına sahip yeni Vostro, en yeni Intel Core i5 işlemcilerle geliyor. Bunun yanısıra  NVIDIA ekran kartı ve 2 slot üzerinde 4 GB RAM, modellerdeki dikkat çeken noktalardan.

Vostro'nun 15 inçlik versiyonda 8 saat 42 dakika şarj performansı sergilediği ifade edilmiş. Özellikle kafe gibi yerlerde çalışmayı sevenler için uzun pil ömrü büyük bir avantaj.

1.85cm kalınlığa sahip olan yeni Vostro, inceliğiyle dikkat çekiyor. İki renk opsiyonu olan yeni Dell modellerinde solid siyah , mat metalik kırmızı gibi renk seçenekleri mevcut. Yeni Dell modellerinin satışı bazı ülkelerde çoktan başladı.Bu modellerin Türkiye'ye ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

Kaynak: DnaIndia
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0