• Anasayfa
  • Donanım
  • Drone'larla Çekilen İlk Kısa Dizi Life After Gravity'nin 1. Bölümü Yayınlandı

Drone'larla Çekilen İlk Kısa Dizi Life After Gravity'nin 1. Bölümü Yayınlandı

0
0
0
0
0
Drone'lar artık hayatımızın her alanında bizlerle. İlk başlarda bir oyuncak gibiydi. Uzaktan kumandadan uçak uçuruyorsunuz. Fakat gün geçtikçe drone'lar gelişti ve bu iş artık oyun olmaktan çıktı. Drone kullanılarak ilk dizi çekildi: "Life After Gravity"
Drone teknolojisini kullanarak yeryüzünü karış karış gezebiliyoruz. Drone ile yerçekimine meydan okuyup gökyüzünden yaşadığımız yerleri gözlemleyebiliyoruz. Bazıları bu işi oyuna döksede aramızda bazıları var ki bu işi çok ciddiye alıyorlar. Drone'lar aslına uygun kullanılırlarsa gerçekten bizlere faydası çok büyük olacak. 

Drone'larla ilgili bugüne kadar pekçok video izledik. Çoğu amatör veya yarı profosyonel düzeydeydi. Bu işi ciddiye alan bazı film yapımcıları ise drone kullanarak diziçektiler. Bu dünyada drone ile çekilen ilk dizi olma özelliğinde. "Life After Gravity" Yerçekimini atın bir kenara ve kendinizi bir kuşun yerine koyun. Gökyüzünden yeryüzünü izlemenin tadını çıkartın. Yapımı aylar süren dizide konuşma bulunmuyor. Sadece müzik eşliğinde manzaraların tadını çıkartmak kalıyor. En son ve en yeni yüksek çözünürlükte kayıt yapabilen droneların kullanıldığı bu belgesel dünyanın çeşitli yerlerine bizi götürüyor. Geçtiğimiz günlerde bu belgeselle ilgili ilk tanıtım videosu yayınlandı. 6 dakikalık video bile tek başına bir belgesel gibi. Belgesel yapımcıları gelecek talebe göre ikinci ve üçüncü bölümlerin çekilebileceğini söylediler.

O zaman bizlerde sizleri bu güzel yolculuğa davet ediyoruz. Videoyu en yüksek kalitede izlemenizi tavsiye ederiz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0