Drone’lar Yatak Odamıza Kadar Girecek mi?

0
0
0
0
0
​Drone’lar hayatımıza yavaş yavaş girmeye başladılar. Google ve Amazon’un drone’larla ilgili olan projelerinden sizlere bahsetmiştik. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde, gökyüzünde “drone patlaması" yaşayacağını söylememiz yanlış olmaz.
Drone’lar hayatımıza yavaş yavaş girmeye başladılar. Google ve Amazon’un drone’larla ilgili olan projelerinden sizlere bahsetmiştik. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde, gökyüzünde “drone patlaması" yaşayacağını söylememiz yanlış olmaz.

Skycatch gibi şirketler, avcı köpeklerinin görevini üstlenecek bir uçak geliştiriyorlar. Bu uçaklarda bulunan dedektörler tetiklendiği sırada polise bir çağrı yapılacak. Drone’lar da bu sırada devreye girecek. Canlı yayın yapacak şekilde olay yerlerinde belirecek olan drone’lar, geleceğimizin asayiş bekçileri olacaklar.Tabi bunun dışında drone’ların özel hayatımıza girişi söz konusu olacak. Drone'ların paparazzi olarak kullanılmasıyla birlikte, ileride mahkemelerin bolca drone’larla alakalı davalara bakacağını söylemek yanlış olmaz.Drone’lar gelecekte bu şekilde olumlu ve olumsuz yönleriyle hayatımızın direkt olarak içerisinde bulunacaklar. Bakalım ilerleyen yıllarda ne gibi olaylarla karşı karşıya kalacağız.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0