• Anasayfa
  • Donanım
  • Birden Fazla Mobil Ürünü Şarj Eden Cihaz: Echo Connect Plus

Birden Fazla Mobil Ürünü Şarj Eden Cihaz: Echo Connect Plus

0
0
0
0
0
Akıllı telefonunuzun şarjının bitmesiyle sizi yarı yolda bırakmasını önlemek için yanımızda sürekli mobil ve güç kaynağı arasında bağlantıyı sağlayan kablo taşımak zorunda kalabiliyoruz.
Akıllı telefonunuzun şarjının bitmesiyle sizi yarı yolda bırakmasını önlemek için yanımızda sürekli mobil ve güç kaynağı arasında bağlantıyı sağlayan kablo taşımak zorunda kalabiliyoruz. Özellikle erkek kullanıcılar için bu durum çok can sıkıcı olabiliyor, kadınlar en azından yanlarında bir çanta taşıdıkları için içine koyabiliyor. Şimdi bu sorunları ortadan kaldıracak yeni bir cihazı tanıtıyoruz, adı Echo Connect Plus.

Ürün çift bağlantı desteğine sahip. Plastik, esneyebilen gövdesi ve makul sayılabilecek boyutuyla anahtarlıkla dahi taşıyabiliyorsunuz. Y harfini andıran görüntüsüyle bir ucunda USB girişi, bir tarafta iPhone için Lightning bağlantısı, diğer tarafta ise Android cihazlar için microUSB bağlantısı sunuyor. Bu şekilde birden fazla cihazı şarj etmek mümkün olabiliyor. Echo Connect Plus, Indiegogo üzerinden bağış toplamaya devam ediyor. 15 dolar ödeyerek satın alabileceğiz cihazın Indiegogo sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0