• Anasayfa
  • Donanım
  • Favori Emojileriniz Emoji Klavyesi İle Parmaklarınızın Ucunda!

Favori Emojileriniz Emoji Klavyesi İle Parmaklarınızın Ucunda!

2
1
0
0
0
Çok hızlı mesaj yazmayı sevenler hatta bu konuda kendini uzman hissedenlere göre bir klavye var. Her ne kadar hızlı mesaj yazabiliyor olsanızda mesajlarınızda favori emojileri koymak şüphesiz sizi yavaşlatıyordur. Emoji klavyesi ile anında hem mesajlarınızı yazacak hem de emojilerinizi gönderebileceksiniz.
Özellikle mobil teknolojilerin yaygınlaşmasıyla birlikte popüler hale gelen emojiler (surat ifadeleri), günümüzde artık duyguların, kelimelerin, hatta cümlelerin yerine kullanılan ifade biçimi haline gelmiş durumda. Ancak genellikle mobil cihazlara hitap eden bu ifadelerin, bilgisayar üzerinde çok kullanışlı olduğu söylenemez. Zira bilgisayarlarda bulunan fiziksel klavyelerde emojilerin kullanımını kolaylaştıran seçenekler bulunmuyor. Ancak EmojiWorks, bu konuda sıkıntı çekenlere güzel bir çözüm yolu geliştirmiş durumda.

EmojiWorks tarafından geliştirilen fiziksel emoji klavyesi, emojileri sık kullanan Mac ve iOS kullanıcıları için de oldukça ideal görünüyor. Standart Apple-tipi tasarıma sahip olan klavyede harflerin yanı sıra emojiler de yer alıyor.Popüler emojilerin yer aldığı klavyede renkleri de değiştirilebilen onlarca surat ifadesi ve hayvan emojilerinin yanı sıra; öpücük, thumbs up, hayalet, unicorn, kalp, gibi sık kullanılan emojiler de bulunuyor. Ayrıca EmojiWorks’e göre kullanıcılar emoji klavyesi ile bu ifadeleri normalden 10 kat daha hızlı yazabiliyor.Bluetooth teknolojisi ile çalışan klavye Mac, iOS, Windows cihazlarında (tabletlerde, laptoplarda, masaüstü bilgisayarlarında) kullanılabiliyor. Minimal görüntüsüyle de dikkat çeken klavyenin üç farklı modeli (ve fiyatı) bulunuyor. 47 adet emoji bulunan Emoji Keyboard 79.95 dolar, 94 adet emoji bulunan Emoji Keyboard Plus 89.95 dolar ve 120 adet emoji bulunan Emoji Keyboard Pro ise 99.95 dolardan satışa sunuluyor. Satın almak isteyenler ise EmojiWorks’ün sitesi üzerinden ön sipariş verebiliyor.


 
Emoji Keyboard için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0