• Anasayfa
  • Donanım
  • En Az Adı Kadar Hafif, 3 Ödüllü Ultrabook 'LG Gram 15' Satışa Çıktı!

En Az Adı Kadar Hafif, 3 Ödüllü Ultrabook 'LG Gram 15' Satışa Çıktı!

1
0
0
0
0
LG'nin tasarım ödüllü ultrabook ailesi Gram'a yeni modeller eklendi. Macbook modellerine benzerliğiyle dikkat çeken serinin 15 inç ekranlı üyeleri satışa çıktı.
Daralan PC pazarına can veren Ultrabook’lara yeni modeller ekleniyor. LG’nin Reddot 2016 tasarım ödüllü ultrabook ailesi Gram’a 15 inç ekranlı yeni modeller eklendi. 1100 dolar başlangıç fiyatıyla satışa çıkan modeller hem donanımı hem de hafifliğiyle oldukça dikkat çekici.

 LG Gram adı Kadar Hafif Mi?

Açıkçası, başlangıçta Macbook benzerliğinden dolayı biraz esinlenme ürün olarak düşündüğüm "Gram" serisinin detaylarına girince durumun öyle olmadığını anlıyorsunuz. Öncelikle yeni cihazın ağırlığı 15 inç Macbook Pro’dan daha az. 15 inç ekran büyüklüğünde 998 gram ağırlığıyla adının hakkını veren LG Gram 15’in donanımı da yabana atılacak türden değil.

 Teknik Özellikleri Neler?

6. nesil Intel Core i5 ve i7 işlemciler ile gelen LG Gram 15 serisinde 8 bellek, 256 GB ve 512 GB depolama alanı seçenekleri sunuluyor. FullHD ekranıyla retina Macbook Pro serisinin bir adım gerisinde kalan cihazlarda USB 3.0, micro-USB, HDMI, USB-C kapıları yer alıyor. LG Gram 15 dizüstülerin 7 saate kadar pil ömrü sunduğu belirtiliyor. Doğrusu ben Reddot, IF ve CES’ten ödül LG Gram ailesinin yeni üyelerini oldukça beğendim. Bakalım yeni cihazlar ülkemizde satışa çıkacak mı?
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0