En Güçlü Oyuncu Faresi The Z Kickstarter'da Satışta

0
0
0
0
0
Toplam 50 farklı buton fonksiyonu, ivmeölçer ve jiroskop sensörü ve OLED ekranıyla en güçlü oyuncu faresi The Z Kickstarter'da sunuldu. Fare özellikle RPG ve MOBA oyuncularına hitap ediyor.
Bilgisayar oyuncuları için geniş bir sklada yüzlerce farklı özelliklere sahip oyuncu faresi satışa sunuluyor. Özellikle profesyonel oyuncular için tasarlanan fareler yüzlerce lirayı bulabiliyor. Hepimiz Logitech ve Razer'ın güçlü, birçok fonksiyona sahip pahalı oyuncu ekipmanlarını biliyoruz ancak bu sefer bir Kickstarter projesi piyasadaki tüm oyuncu farelerini özellikler açısından ezmeyi başarıyor.

Toplam 50 buton fonksiyonu, ivmeölçer ve jiroskop sensörü, OLED ekranı olan en güçlü oyuncu faresi The Z bağımsız proje geliştirenlere yardım etmeyi amaçlayan Kickstarter'da satışa sunuldu. The Z ile çeşitli ayarlamaları yaptığınızda OLED ekrandan oyundaki durumunuzla ilgili hızlıca bilgi alabiliyor, onlarca butonla zaman kaybetmeden birçok işlevi gerçekleştirebiliyor, sensörler sayesinde uçak sürme gibi şeyleri sadece mouseunuzu elinizde oynatarak yapabiliyorsunuz. The Z tam anlamıyla fonksiyonel olmasına rağmen bir o kadar da karmaşık bir yapıya sahip. The Z profesyonel oyuncu faresi Kickstarter'da 139$'dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Tercihinize göre cihazın fiyatı değişebiliyor. Her ne kadar en güçlü oyuncu faresi olarak adlandırsak da oyuncuların mevcut oyuncular için böyle bir donanıma ihtiyacı olup olmadığı tartışılır. Ayrıca bu kadar karmaşık yapı oynanış esnasında oyuncularda da kafa karışıklığına neden olabilir. Ürünün Kickstarter sayfasına bu bağlantıdan gidebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0