Facebook Tüm Kullanıcılarına Para Kazandıracak: Paylaşımlarla Köşeyi Dönebilirsiniz!

0
0
0
0
0
Facebook paylaşımlarınızdan para kazanmak ister miydiniz? Bu soru sizi heyecanlandırdıysa sıkı durum çünkü Facebook yakında sizi de zengin edebilir! 
Günleriniz Facebook’ta geçiyor, sosyal ağdan bir an olsun kopamıyorsunuz… Hatırı sayılı bir takipçi kitleniz var ve onlardan beğeni almak için sürekli paylaşım yapıyorsunuz. En yaratıcı içerikler, en eğlenceli paylaşımlar da sizde… O zaman size müjdeli bir haberimiz var; Facebook üzerinden yakında gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

 Anket Çalışması İpucu Sağlıyor

The Verge sitesinin yayınladığı bir habere göre, dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, yayıncılardan sonra kullanıcılara da para kazandırmaya hazırlanıyor. Şirketin bu yöndeki planlarına yönelik ipucu sağlayan ise sınırlı sayıda onaylanmış hesapta ortaya çıkan bir anket çalışması oldu. Söz konusu ankette kişisel kullanıcılara Facebook’tan gelir elde etme konusunda hangi seçeneklerin ilgilerini çektiği soruldu.

 Hangi Yöntemlerle Gelir Kazanabilirsiniz?

Seçim yapılabilecek şıklar arasında ise bahşiş kutusu, markaların sponsorluğunda gönderilen içerikler, bağış ve satın alma butonu gibi seçenekler bulunuyor. Yani, kullanıcılara yönelik gelir sistemi hayata geçtiğinde gönderileriniz için sponsorluk anlaşmaları yapabilecek ya da hayranlarınızdan yardım, bağış türü maddi destek taleplerinde bulunabileceksiniz. Belki de doğrudan satış yapma olanağı bile sunulacak ancak şu an için Facebook’un yöntem için geri bildirimler topladığını söylemekle yetinebiliriz. Bakalım önümüzdeki dönemde bu konuda farklı detaylar ortaya çıkacak mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0