• Anasayfa
  • Donanım
  • W Motors'dan 900 Beygirlik "Alt Seviye" Otomobil: Fenyr Supersport

W Motors'dan 900 Beygirlik "Alt Seviye" Otomobil: Fenyr Supersport

8
3
1
0
0
Lycan Hypersport'u yapan Dubai merkezli W Motors'dan "Alt Seviye" olarak nitelendirilen bir diğer süper 900 Beygirlik Fenyr Supersport piyasayı sallamaya geliyor.
Bundan 3 yıl önce W Motors adlı Dubai merkezli otomobil firması tarafından lanse edilen bir efsaneyi artık hepimiz biliyoruz. Şu anda dünyanın en pahalı 4. aracı olan Lycan Hypersport adlı aracı hepimiz özellikle Hızlı ve Öfkeli serisinin son yapımı ve Paul Walker'ın son sahne aldığı film olan 7.sinde gördük. Dubai'de gökdelenden gökdelene atlayan ve üzerinde özel zırh bulunan Lycan Hypersport, 3.4 Milyon Dolar gibi bir fiyat karşılığında satın alınabiliyor.

Ancak şunu da belirtelim; Lycan Hypersport dünyada sadece 7 adet üretildi. Ayrıca dünyanın en pahalı araçları listemize de buradan görebilirsiniz. (Yeri gelmişken ürün yerleştirme gibi haber yerleştirme de yapmadım demem artık)Şimdi, bu W Motors isimli paralı arkadaşlar yeni bir makina çıkarmışlar ve adı Fenyr Supersport. Araç tamı tamına 900 beygir gücünde. Yani harbi aygır gibi birşey. Fakat Bu adamlar Lycan Hypersport'taki "Hyper" ile top model olduğunu belirtmişler. Bunda da "Super" takısı olunca firmanın alt seviye aracı hatta giriş seviye aracı oluyor. (Adamlardaki lükse kurban)Bu "giriş" seviyesindeki araç 0'dan 100'e 2.7 saniyede çıkıyor ve 400km hıza kadar çıkabiliyor. Lycan'ın fiyatı 3.4 Milyon Dolar'dı ancak bu aracın fiyatı belli değil. Bunun yanı sıra W Motors, bu giriş seviyesinde bir araç olduğunu düşündüğü için seri üretim de yapacak; Yılda 25 Fenyr Supersport.Ne diyelim, para nasıl bir şey ise artık Dubai'de milletin hayalini bile kuramadığı fiyatlara satacağı aracı ve harbiden bir performans canavarını "Giriş Seviyesi" olarak düşünüyor. Hayır işin bir diğer tarafı bunu alan adamla Lycan sahipleri dalga geçer fakir diye. O koyar be adama.
8
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
3
1
0
0