• Anasayfa
  • Donanım
  • Bileklik Gibi Kullanabileceğiniz 4.7 İnç Büyüklüğünde LCD Ekran!

Bileklik Gibi Kullanabileceğiniz 4.7 İnç Büyüklüğünde LCD Ekran!

0
0
0
0
0
İngiltereli FlexEnable tarafından üretilen 4.7 inç büyüklüğündeki bu LCD ekran, tıpkı bir bileklik gibi kullanılabiliyor.
Yakın zamanda akıllı telefonları bu şekilde kullanacağımız günler gelir mi dersiniz? İngiltereli FlexEnable, tıpkı bir bileklik gibi bileğimizi sarabilen 4.7 inç büyüklüğünde bir LCD ekran üretti. 

Üretici şirketin söylemlerinden yola çıktığımızda, ekranın çok fonksiyonel bir yapıya sahip olduğu belirtiliyor. Ekranın kolayca giyilebilir olmasının yanı sıra canlı renklere ve eşsiz bir video izleme deneyimine erişmesini sağlayacağını belirten şirket yetkilileri, akıllı telefonlarla uyumlu hale getirilmesiyle de kullanıcıların iki ekranı birden kullanabileceğini iddia ediyor.

Esnek ekran, ilk kez karşımıza çıkan bir teknoloji değil. LG’nin yeterince esnekliğe sahip olan 18 inçlik bir tüp gibi rulo hale getirilebilen OLED ekranı bulunuyor. FlexEnable’ın ürettiği ekran, tanıtılması amacıyla şimdilik bir konsept versiyonuna sahip. Yapılan yorumlar, bu yıl içerisinde yavaş yavaş seri üretimine geçilebileceği yönünde. (bir ihtimal 2017’ye sarkma ihtimali de bulunuyormuş)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0