Galaxy Telefonunuzu Güncellemeden Bir Kez Daha Düşünün: Cihazı Bir Daha Açamayabilirsiniz!

0
0
0
0
0
Samsung'un üst sınıf Galaxy akıllı telefonları için yayınlanan Android Marsmallow güncellemesinin ilk kez yüklemede bazı sorunlara neden olduğu bildirildi. Cihazlarını güncelleyen kullanıcıların yaşadıklarına birlikte göz atalım...
Android Marsmallow güncellemesini ilk kez cihazlarına yükleyen Samsung kullanıcıları büyük bir sorun ile karşılaştı. İnternet ortamında giderek artan şikayetlere göre Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy Note 4 ve Galaxy Note 5 kullanıcıları Android Marsmallow’a ilk kez güncelleme yaptığında bazı güvenlik sorunları ile karşılaşıyor.

 Telefon Tekrar Açılmayabilir!

Belirtilen cihazlarda Android Marsmallow güncellemesinden sonra telefon şifresinin kabul edilmediği yönünde şikayetler bulunuyor. Ayrıca, şifrenin yanı sıra parmak izi taramasının da işe yaramadığı iddialar arasında. Sammobile sitesinin haberine göre bu şikayetlerden tüm kullanıcılar etkilenmiş değil ancak internet ortamında ses getirecek miktarda kullanıcının sorun yaşadığı görülüyor.

 Sorun Yaşamamak İçin En İyi Yöntem Ne?

Bu sorunu yaşamamak için en güvenli yol Samsung’tan yapılacak açıklamayı ya da yayınlanacak hata düzeltmeyi beklemek. “Yok kardeşim zaten aylardır bekliyorum, hem herkeste sorun olmuyormuş ben yükler geçerim” diyorsanız o zaman size önerim güncelleme yapmadan önce şifre ve parmak izi korumasını kaldırmanız. Böylece, olası bir sorunun önüne geçerek cihazınızı kullanamama tehlikesinden de kurtulmuş olursunuz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0