• Anasayfa
  • Donanım
  • Basit Bir İşlemle Galaxy Note 5’in Arka Kapağını Şeffaf Hale Dönüştürün!

Basit Bir İşlemle Galaxy Note 5’in Arka Kapağını Şeffaf Hale Dönüştürün!

3
0
0
0
0
Reddit kullanıcısı Skarface08, paylaştığı görsellerle Galaxy Note 5’in arka kapağının nasıl şeffaf hale getirebileceğini gösterdi.
Akıllı telefonların formlarını değiştirmek için genelde en fazla yapacağımız şey kılıf takmak olur, ki kılıflar artık yalnızca özelleştirmek için değil, cihaza farklı fonksiyonlar da kazandırmaya başladı. Reddit kullanıcısı Skarface08, kendisine ait phablet model Galaxy Note 5’i kendisinin bulduğu sistemle çok hoş bir görünüme kavuşturdu.

Öncelikle bunu gerçekleştirirseniz, cihazınızı yüksek ihtimalle garanti kapsamından çıkaracaksınız. O yüzden yapmadan önce bir kez daha düşünün. Skarface08 ilk olarak cihazın arka kısmındaki kapağı, ısı tabancasını vantuz olacak şekilde kullanarak kaldırmış. Sonra da bir jilet yardımıyla kapağa yapıştırılmış haldeki siyah tabakayı sökmüş. Bu siyah tabaka kaldırıldıktan sonra kapağın arka kısmındaki Samsung ve Galaxy Note 5 yazıları biraz sönük kalıyor olsa da yine de cihaza ayrı bir hava kattığını söyleyebilirim.

Sonuç olarak bir ısı tabancası ve jiletle Galaxy Note 5’i bu şekilde özelleştirebilmeniz mümkün, yapıp yapmamak size kalmış. (garanti olayını unutmayın)

3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0