Game of Thrones Finaline Son 15 Bölüm!

0
0
0
0
0
Ülkemizde de takip edilen yabancı diziler listesinde zirvede olan Game of Thrones, artık final için geri sayıma başladı.
Özellikle son sezonunda ortalığı kasıp kavuran Game of Thrones efsanesinde artık yavaş yavaş sona doğru geliniyor. Aslında bu durumdan diziyi takip eden izleyicilerin de haberi var. Zira olayların gidişatı, izleyende ''artık bir yere bağlanacak ve orada ip kopacak'' dedirtmekte.

Dizinin ne zaman biteceği, kaç sezon daha süreceği gibi konularda bazı söylentiler bir süredir zaten sosyal medyada yer bulmaktaydı. Ancak bu kez konuyla ilgili açıklama, dizinin yapımcılaro David Benioff ve D.B. Weiss'ten geldi. Açıklama, pek de dizinin hayranlarını sevindirecek cinsten değil.Deadline ile altıncı sezon finali konusunda bir röportaj yapan Benioff, diziye başlamadan önce toplamda 70-75 saat arası bir sürede karar kıldıklarını, şu an için ise bu sürenin toplamda 73 saat olacağını dile getirdi. Yani geride bıraktığımız sezonları ve bölümleri hesaba katarsak, final için 15, hatta 13 bölüm kalmış durumda. Final planları konusunda Benioff'un kalan açıklaması şu şekilde;

''Geride kalan hikayeyi başlangıç, orta ve son olarak bölümlere ayıracak ve bu şekilde sunacağız. Daenerys sonunda Westeros'a döndü, Jon Snow Kuzey'in kralı ve Cersei de Iron Throne'da oturan isim. Bunların dışında Night King'in de orada bir yerlerde beklediğini biliyoruz. Yani bütün parçalar artık masada. Kafamızda olan bazı ekstra parçaları da eledik, artık geride kalan parçaları birleştirerek sonuca bağlamak kaldı.

Bizim için bu dizide başından beri en heyecan verici şey, her sezon yeni hikayeler sunarak, asıl hikayeyi farklı kısımlarda genişletip sonradan toparlamak yerine tek bir ilerleyen hikaye içinde her şeyi anlatmamızdı. Yani 'zaten insanlar izliyor' diye ana konudan uzaklaşan yeni hikayeler anlatmak yerine tek bir büyük hikayeyi her bölüm ilerletmeyi tercih ettik. Bu sebeple de artık sona oldukça yaklaştığımızı söyleyebiliriz.''Artık Game of Thrones finali için geri sayıma başlama zamanı geliyor. Bakalım kalan bu 2 sezonda hikaye nasıl şekillenecek ve final nasıl olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0