GoPro'ya Rakip Aksiyon Kamerası: Garmin VIRB XE

0
0
0
0
0
Garmin şirketinin ürettiği aksiyon kamerası, en az GoPro kadar etkili ve kaliteli. Garmin VIRB XE adlı kamera, 1080p çekim yapabilen kamera 30 fps kayıt yapıyor.
Çoğumuzun bildiği gibi aksiyon kamerası denildiğinde aklımıza ilk gelen kamera GoPro. Bu kameranın gerçekten hakkını vermek lazım. Sadece marka olmak dışında kalitesini gösteren bir ürün ve verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor. Tabii ki dünya üzerindeki tek aksiyon kamerası GoPro değil.

Garmin şirketinin ürettiği aksiyon kamerası, en az GoPro kadar etkili ve kaliteli. Garmin VIRB XE adlı kamera, 1080p çekim yapabilen kamera 30fps kayıt yapıyor.

Bu kamerayı GoPro’dan ayıran bambaşka bir özellik var. Üzerindeki sensörler sayesinde, çekim sırasında bir çok hareketimizin istatistiğini tutuyor.


 Kamera, GPS ile bulunduğunuz yeri ve alacağınız mesafeyide hesaplayabiliyor. Bir nevi akıllı aksiyon kamerası diyebiliriz.

Garmin’nin mobil uygulaması sayesinde çektiğimiz görüntüleri ve istatistikleri sosyal ağlar üzerinden paylaşabiliyoruz.

Kalp atışımız, kullandığımız aracın hızı gibi bir çok ayrıntıyı detaylıca kaydeden kameranın bu özelliklerini aşağıdaki videodan daha rahat bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.Kaynak: Engadget
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0