GDG DevFest’15 İzmir 29 Kasım'da Başlıyor!

0
0
0
0
0
GDG İzmir ekibi tarafından düzenlenen GDG DevFest İzmir 2015, mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri, big data ve nesnelerin interneti ile ilgili bir çok önemli ismi ağırlayacak
Google Geliştirici Grupları'nın (GDG) İzmir ayağı tarafından düzenlenecek olan GDG DevFest'15, İzmir'de 26 Kasım 2015'te düzenlenecek. GDG İzmir ekibi tarafından düzenlenen GDG DevFest İzmir 2015, mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri, big data ve nesnelerin interneti ile ilgili bir çok önemli ismi ağırlayacak, aynı zamanda bu ortam sayesinde geleceğin yazılımcıları öğrencilerin işlerinde uzman yazılımcılar ile tanışmaları sağlanacak.

Organizasyonun amacı aktif olarak yazılım geliştirme sektöründe çalışan, farklı yazılım platformlarını kullanan ve teknolojik gelişmelere ilgi duyan insanları DevFest’15 İzmir etkinliğinde buluşturmak ve paylaşım sağlamak olarak belirlenmiş.Ege Üniversitesi Prof.Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde 29 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleşecek olan bu etkinlik geliştiricileri bir arada toplayacak ender etkinliklerden olacak. Geçen yılki 1211 başvuru ve 556 katılımcı sayısını katlamayı amaçlayan 2015 ayağında haliyle Google destekli bir festival olacak.

İlk olarak 2013 yılında 2013 yılında başlatılan DevFest'in Türkiye ayağı düzenli olarak devam ediyor ve Google'dan tam destek almakta. Geliştirici konferansları olması sebebiyle özellikle kod yazmanın ön planda olduğu bu etkinliklerde aynı zamanda öğrenme, öğretme, eğlenme de olacak elbette.

Bizim de Medya Sponsoru olarak destek verdiğimiz bu etkinlikte geliştirici olan ve bu işe meraklı olan herkesi bekliyoruz. Buradaki bağlantıdan kayıt olabilir ve bu önemli etkinlikte yerinizi alabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0