Gerçek Hayattta Fallout'un Pip-Boy'unu Yapmak

0
0
0
0
0
Efsane oyun Fallout serisinde oyuncuların kullandığı, oyunun en önemli parçalarından biri olan Pip-Boy, gerçeğe dönüştü.
E3'te görücüye çıkan ve Kasım ayında yeni oyunu ile sevenleriyle buluşacak olan Fallout oyununu oynayanlarınız bilir; oyun serilerinde Pip-Boy adındaki akıllı saat, oyunun en önemli parçalarından biridir. Çoğu işlemi bu saat üzerinden gerçekleştiririz.

Bu durumu fark eden Bethesda, kısa bir süre önce burada haberini de yaptığımız gibi, oyuncuları daha aktif ve oyunu daha zevkli yapmak adına Pip-Boy Edition versiyonunu tanıtmıştı. Bu versiyonu satın aldığınızda özel bir kutu içinde oyunda kullanabileceğiniz bir Pip-Boy verilecekti. Bu sayede oyun içi kontrollerinizi daha rahat bir şekilde yapılacaktı.Ancak bir arkadaş hiç ektra versiyon ya da benzeri birşeyle uğraşmak istememiş ve kendi Pip-Boy'unu tasarlamış. THEMCV adlı Reddit kullanıcısı, 3000a modeli Pip-Boy'u tasarlamak için kolları sıvamış ve ortaya da son derece başarılı bir iş çıkmış. Henüz geliştirilme aşamasında olan ve bazı eksiklikleri bulunan Pip-Boy 3000a, yine de tamamlanmamış haliyle bile oldukça iyi durmakta. Raspberry Pi Model A, 3.5 inçlik LCD ekran, batarya ünitesi ve birkaç yazılımsal güncelleme ile hayata geçirilen 3000a, birkaç retro tasarıma sahip tuş ve ufak tefek detaylar eklendikten sonra hazır hale gelecek.


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0