• Anasayfa
  • Donanım
  • Çevrenizdeki Hareketleri Algılayabilen Hayalet Dedektörü

Çevrenizdeki Hareketleri Algılayabilen Hayalet Dedektörü

1
0
0
0
0
Bu zamana kadar filmlerde gördüğümüz ve gerçekliğine inanmadığımız hayalet dedektörü artık akıllı telefonlarda uygulama olarak bile bulunabiliyor. Hayalet araştırmalarındaki düşüşü fark eden Ghost Ark konuya el atıyor ve paranormal araştırma yapan kişilerin aklını başından alacak bir hayalet dedektörle karşımıza çıkıyor.
Bu zamana kadar filmlerde gördüğümüz ve gerçekliğine inanmadığımız hayalet dedektörü artık akıllı telefonlarda uygulama olarak bile bulunabiliyor. Hayalet araştırmalarındaki düşüşü fark eden Ghost Ark konuya el atıyor ve paranormal araştırma yapan kişilerin aklını başından alacak bir hayalet dedektörle karşımıza çıkıyor.

Elektromanyetik (uzayda yol alabilen bir titreşim türü) alanı analiz ederek ekrana yansıtabilen dedektör, üzerine bulunan mikrofonlarla en küçük sesleri bile kaydedebiliyor. Termometresi sayesinde etraftaki ısı değişimlerini algılayabilen bu dedektöre gece kullanımında rahatlık sağlaması için yüksek parlaklığa sahip bir ekran da eklenmiş.Ghost Ark, bizi işsizlikten kurtaracak olan bu hayalet dedektörünün henüz beta aşamasında olduğunu ve son halini alması için kısa bir süre kaldığını belirtti. Web sitesine bırakacağınız e-posta adresinizle satın alabileceğiniz dedektörün indirimli fiyatı 200 dolar olarak belirlenmiş. Unutmadan, eğer piyasa çıktıktan sonra bu ürüne sahip olmak isterseniz 250 dolar ödemeniz gerekiyor. Hayalet dedektörün web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.      
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0