Yeni GoPro Hero4 Session Daha Hafif, Daha Küçük

0
0
0
0
0
En iyi aksiyon kameraları arasında kendisine çoktan iyi bir yer edinmiş olan GoPro, yeni Hero4 Session modeli ile bir önceki modeller Hero+ Black ve Silver’dan %50 küçük ve %40 daha hafif.
Tasarım olarak Polaroid’in Cube+ aksiyon kamerasına benzediğini söyleyebileceğimiz Hero4 Session, film yapımcıları ve fotoğrafçıların işini daha da kolaylaştırmak için ayrı bir muhafazaya gerek duymadan su geçirmez olarak tasarlanmış. (bir önceki modellerde su geçirmez bir kasa içine koymanız gerekiyordu kamerayı)

Üzerindeki tek tuş, kameranın kullanımını çok kolay hale getiriyor. kontrol tuşuna kısa süre bastığınızda video kaydına başlayan Hero4 Session, tuşa uzun süre basılı tuttuğunuzda da seri fotoğraf çekimine başlıyor. İkinci kez bastığınızda ise video kaydını ya da fotoğraf çekimini durduran kamera ayrıca kapanıyor.
Kameranın telefonunuza yüklediğiniz uygulaması ya da uzaktan kumandası sayesinde daha fazla ayara ve seçeneğe erişebiliyorsunuz.

GoPro Hero4 Session’ın dahili bataryası, 2 saate kadar video kaydına izin veriyor ve USB kablosu ya da duvardaki priz aracılığı ile şarj olabiliyor.

Kameranın en büyük özelliklerinden biri ise otomatik imaj rotasyonuna sahip olması. Bu özellik fotoğraf ya da videolarınızın kameradan sürekli en doğru şekilde aktarılmasına imkan veriyor ve kamera herhangi bir yere tutturulduğunda size daha fazla hareket imkanı sunuyor.

Tekli çekim, seri çekim ya da hızlandırılmış şekilde 8 megapiksel fotoğraf çekebilen kamera, saniyede 60 kare hızında 1080, 100 kare hızında 720 ve 30 kare hızında 1440 piksel çözünürlükte video kaydı yapabiliyor.

10 metre derinliğe kadar su geçirmeyen kamera, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantıya sahip ve SuperView, Protune ile düşük ışığı otomatik algılama özelliğine sahip.

12 Temmuz’da piyasaya çıkacak olan GoPro Her4 Session’ın fiyatı Dünya’nın her yerinde 400 Dolar olacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0