GTA 5'e Büyük Güncelleme Geliyor!

1
1
0
0
0
Rockstar Games, sevilen oyunu GTA V’e harika bir güncelleme hazırlıyor. Bu büyük güncelleme de neler olacağı detayları haberimizde.
Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games’in GTA V için Xbox ve PlayStation 3'e güncellemeye getireceğinden bahsetmiştik. Bu büyük güncellemeleri alamayan Xbox ve PlayStation 3 kullanıcıları bir hayli üzgün olsa gerek. Yakın zamanda çıkan sızıntılar ise yeni büyük güncellemenin geleceği yönünde. Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games tarafından gelen güncellemede FreeMode Event adında yeni görevler yer alıyordu.

GTA V oyuncularının beğenisini kazanan bu güncellemeden sonra Rockstar Games, hız kesmeden bir yeni güncelleme daha sunmaya hazırlanıyor. Veri madencileri dediğimiz GTA V’in kodlarında dolaşan kullanıcılar, GTA Online’a yeni karakterlerin geleceğini açıkladı. Oyuncuları meraklandıran bu haberden sonra birde yakın zamanda bu karakterlerin açıklancağı haberi verildi.

Örnek vermek gerekirse FMMC_PC_??? olarak tanımlanan kod bir yeni oyun karakteri anlamına geliyor. Çünkü daha önceden FMMMC_PD_AVI olarak tanımlanan Avi Schwartzman karakterine göre yorumlayacak olursak, yukarda belirttiğim kod bir karakter kodu yerine geçiyor. Defalarca denenen kod sadece FMMC_PC_FVG olarak yazıldığında tepki göstermiş. Bekleyip en kısa zamanda bu veri madencileri tarafından açıklanmasını umuyoruz.

Sızıntılar bu yönde fakat hala Rockstar Games tarafından bir açıklama bulunmuyor. Oyuna faha fazla DLC geleceği hakkında birçok dedikodu ortalıkta dolaşıyor, fakat dediğimiz gibi kesin bir bilgi daha verilmedi. Bekleyip göreceğiz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0