• Anasayfa
  • Donanım
  • Hayatınızda Böyle Bir Manyakla Kaç Kez Denk Gelebilirsiniz ki?

Hayatınızda Böyle Bir Manyakla Kaç Kez Denk Gelebilirsiniz ki?

0
0
0
0
0
Hayatınızda Böyle Bir Manyakla Kaç Kez Denk Gelebilirsiniz ki?
YouTube'da yayınlanan videoda bir adam, yanan arabanın içerisinden göle doğru son anda atlıyor.
Bu tarz görüntülere genellikle filmlerde rastlarız. Araba yanar, patlar falan ama içerisindeki adamın burnu bile kanamadan rolünü oynamaya devam eder. Bunun olmasının sebebi de teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanılması. Açıkçası bu bana gerçeklikten uzak geldiği için pek ilgimi çekmiyor fakat aşağıdaki videoda durum biraz farklı. 

Arkadaş, göle doğru uçan ve bu sırada 'yanan' arabanın kapısından göle doğru son anda atlıyor. Bu görüntülerde ise teknoloji olarak sadece bir adet kamera bulunuyor, dolayısıyla ilgimi çeken kısım bu. (hiç bir numara yok yani) Anlamadığım kısım ise neden böyle bir manyaklığın yapıldığı. Herhangi bir filmden alıntı gibi de durmuyor, sırf macera olsun diye arabayı mundar edip gölün dibini boylatmak da biraz ilginç. O yüzden ben bu olayı adamın ruh hastası olmasına bağlıyorum.

Her neyse, video birkaç gün içerisinde 1 milyona yaklaşan izlenme sayısı elde etmiş. Az öncede söylediğim gibi video benim oldukça ilgimi çekti, umarım 'bu ne şimdi? hiç mi uçtuğu sırada yanan bir arabadan atlayan adam görmedin?' demezsiniz. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0