Hem Kablosuz, Hem Gürültü Yalıtımlı: Bose'un Üst Düzey Wireless Kulaklığı Satışa Çıktı!

0
0
0
0
0
Kulaklıklık ve ses sistemlerinde kablosuz ürünler giderek artıyor. Popüler ses sitemleri üreticisi Bose, üst sınıf ses yalıtımı ve gürültü engelleyici özelliğine sahip QuietComfort serisinin kablosuz modelini satışa sundu.
Ses sistemleri ve kulaklıkta kablosuz dönem çoktan başladı. Birçok marka yıllardır kablosuz kulaklıklara ürünleri arasında yer verse de üstün özellikli modeller kablolu olarak sunulmaya devam ediliyordu. Günümüzde akıllı telefon üreticilerinin de kablosuz kulak-içi kulaklıklar duyurmaya başlamasıyla üst sınıf kulaklık üreticileri de harekete geçti. Artık kablolu modellerde sunulan gürültü engelleyici, ses yalıtımı, yüksek ses kalitesi gibi artılar kablosuz modellerde de karşımıza çıkıyor.

 Kablosuzda Üst Sınıfı Gürültü Engelleyici 

Bu ürünlerden biri de Bose’un QuietComfort 35 adlı modeli oldu. 350 dolar fiyat etiketine sahip yeni cihaz için kablolu QuietComfort serisinin kablosuz olarak revize edilmiş hali diyebiliriz. Üstün ses yalıtımı ve gürültü engelleme özelliğine sahip QuietComfort 35 modeli 20 saate kadar pil süresi sunuyor. Bluetooth bağlantı özelliğine sahip model şık bir taşıma kutusu içinde geliyor.

 Renk Seçenekleri ve Özellikler Neler?

Günlük kullanım için uygun olan QuietComfort kulaklıklar, metro ve otobüs yolculukları yapan ve şehirde sık sık dolaşanlar için kaliteli bir müzik deneyimi sunuyor. Üst sınıf gürültü engelleme özelliği ile çevresel sesleri en aza indiren QuietComfort 35’in iki renk seçeneği bulunuyor. Yeni kulaklıklar siyah ya da gümüş renk opsiyonları ile satışa çıkmış durumda. Cihazların ayrıntılı teknik özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0