HP'den Star Wars Temalı Dizüstü Bilgisayar

0
0
0
0
0
HP'den Star Wars'ın adına yakışır bomba bir dizüstü bilgiyarı; Star Wars Special Edition.
Efsane bilim-kurgu serisi Star Wars, bildiğiniz gibi yönetmenlik koltuğunda JJ. Abrams ile yeniden uyanmaya hazırlanıyor. Seri dünya çapında inanılmaz bir hayran kitlesine sahip, sayılı kült eserlerden biri olunca da pek çok sektörde farklı firmaların ürünlerinde karşımıza çıkmakta.

Bunun son örneği ise HP'den gelmekte. Star Wars: The Force Awakens (Güç Uyanıyor) filminin vizyona girmesine sayılı günler kalmış durumda. Hal böyle olunca da firmalardan, filmin temasına sahip pek çok farklı ürün geliyor. HP cephesinden gelen ürün ise bir dizüstü bilgisayar.Dış görünüş olarak -ben de dahil- Star Wars hayranlarının resmen ağızlarının suyunu akıtacak bir görünüme sahip dizüstü bilgisayar, donanımsal özellikler olarak da filmin adında bulunan ''güç'' ifadesinin hakkını vermekte.

15.6-inç Full HD ekrana sahip Star Wars Special Edition dizüstü bilgisayarda farklı fiyatlara göre farklı özellikler bulunmakta. 699 dolarlık versiyonda Intel Core i5 dual-core işlemci, 6GB RAM ve 1TB HDD kapasitesi bulunmakta. Bir diğer versiyon olan 999 dolarlık modelde ise i7 dual-core işlemci, 8GB RAM, 2TB HDD kapasitesi bulunmakta. Ayrıca bu model dizüstünde dokunmatik ekran özelliği de mevcut. Her iki modelde de Nvidia GeForce grafik kartı mevcut.
 
Dizüstü bilgisayarın etkileyici dış görünümü bir yana, iç kısmında da 1000 civarında görsel, arka plan resmi, ses şemaları, fontlar, çizgi roman kitapları ve film fragmanları gibi mükemmel materyaller bulunmakta. Ürün hakkında detaylı bilgiya HP'nin resmi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Mashable
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0