HP’den Kavisli Ekrana Sahip 34 İnçlik PC: All-In-One PC

0
0
0
0
0
Hewlett-Packard (HP), ENVY sürükleyici bir dokunmatik deneyim ve gelişmiş tasarım sunan all-in-bir (AIO) PC serisini sundu.
 
HP, süper geniş ve kavisli ekranlı hepsi bir arada bilgisayarı ENVY Curved’ü tanıttı. 3440×1440 piksel çözünürlük sunan 34 inçlik ekran boyutu ve kavisli formuyla izleyici içine alan ve sarmalayan bilgisayar, 2.000 mm’lik çapa sahip. Intel’in en yeni işlemcisi Skylake Core i5 veya Core i7 işlemciden ve güç alan bilgisayar 8 veya 16 GB RAM desteğiyle satın alınabiliyor.

HP’nin Envy Curved modeli yüksek çözünürlüklü kavisli ekranıyla bir ilke imza atıyor. Çünkü daha önce bir çok farklı firmada AOI PC’ler görmüştük ancak hiç biri bu kadar yüksek çözünürlüklü değildi. Envy Curved farklı konfigürasyonları ile satışa sunulacak. Donanımsal özelliklerine şöyle bir baktığımızda kullanıcılara işlemci tarafında Intel i5 ve i7 seçeneklerini sunduğunu görüyoruz. Bellek konusunda ise 16GB RAM ve depolama tarafında 128GB SSD veya 1TB hybrid depolama birimleri ile karşımıza çıkıyor. Ürün işletim sistemi tarafında ise, tabii ki Windows 10 Pro kullanıyor. All-in-One PC 1799$ fiyat etiketiyle satışa 22 Kasım 2015‘de piyasada olacak.İlk olarak bu yeni seriye neden Envy Curved denildiğini söyleyelim. HP’ nin dokunmatik ekran kullanıcıları üzerinde yaptığı çalışmada, kullanıcıların ekranı daha alçak ve yakında istediğini tespit etti ve bu yeni seriyi, dokunmatik ekran kullanıcılarının bilgisayarlarını çeşitli pozisyonlarda kullanarak daha rahat etmesi için tasarladı. Bu tasarım ile doğal bir dokunmatik ekran özelliği kazanmasının yanında, ekranı kolayca istenilen pozisyona hareket ettirmeyi de sağlıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0