HTC One M8 Google Play Sürümünden Sürpriz!

0
0
0
0
0
HTC One M8 Google Play Sürümünden Sürpriz!
HTC yeni amirali One M8'ı tanıtımının ardından neredeyse tüm amiral gemilerinde olduğu gibi, tamamen saf bir Android deneyimi yaşatacak. HTC One M8 Google Play Edition ise, şu anda sadece ABD'de piyasasına sunulmuş durumda.
HTC yeni amirali One M8 tanıtımının ardından neredeyse tüm amiral gemilerinde olduğu gibi, tamamen saf bir Android deneyimi yaşatacak. HTC One M8 Google Play Edition ise, şu anda sadece ABD'de piyasasına sunulmuş durumda. Aslına bakarsanız daha öncede diğer Google Play Edition modelleri için böle bir strateji izlenmişti. Google Play Edition modellerini Sony'nin Xperia Z Ultra ve Samsung'un Galaxy S4'ünde görmüştük.

 Şu anda sadece ABD'de satışa sunulan bu modellerin aksine, HTC One M8 Google Play Edition, şimdi Hindistan'da da satışa sunuluyor. Google Play sürümleri yavaş yavaş dünyaya açılmaya  başlıyor ama telefonun gelecekte diğer ülkelerde de satışa sunulup sunulmayacağı tabiki kesin değil.  Ama yakında telefonu Avrupa'da da görmek, kimse için sürpriz olmaz. One M8 Google Play Edition teknik açıdan diğer modelleriyle farklılık taşımıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0